Posted by: iiukalaband | 15/09/2019

IIUKALA Bänd 10

Läbi vee, tule ja vasktorude sai tehtud bändi kümnenda sünnipäeva tähistamine 🙂 Planeeritud viie kontserdiga üleriigiline kontsert-tuur Hiiumaa sadamates muutus kaheks kontserdiks kahes sadamas ja seda mitte-täieliku koosseisuga, aga sellele vaatamata sai sünnipäeva tähistamine meeleolukas, kuigi veidi omamoodi…

19. juunil Kalana sadama paadikuuris toetasid bändi Kaupo Tartu ja folkloorirühm DAGÖ Helle-Mare Kõmmuse juhtimisel. Kontserti salvestas Saksa telekanal NDR saate Mare TV jaoks.

Suured tänud Maris Hellrandile selle võimaluse eest lüüa kaasa Hiiumaad tutvustavas saates! Suured tänud tantsijatele ja Kalana-rahvale igakülgse kaasaaitamise eest ning kõigile külalistele, keda oli paras ports, sadamakuur oli rahvast täis!

IKB-10-Kalana 1

IKB-10-Kalana rahvas

IKB-10-Kalana 2

Kalana fotod Maris Hellrand.

Suurem pidu toimus 20. juunil bändi “kodusadamas” Orjakus, kuhu oli kaasatud lisaks Kaupole ka eelmise kooseisu liikmed Janno ja Janek Elmi ning segarühm “Sõle Segajad”. Algselt tunnine kontsert venis pea kahetunniseks, õnneks pidas rahvas selle maratoni vastu ning nautis hiljem kringlit-kohvi-suupisteid.

Kõigepealt tuli lavale bändi esimene koosseis…

IKB-10-esimene koosseis

Seejärel lisandus esimene trummar Janno, akordion Kersti ja bändi suur sõber Kaupo, kellega koostöö on jätkunud kõik need kümme aastat. Lusti kontserdile juurde andsid rahvatantsijad.

IKB-10-Kaupo juures

IKB-10-seljatagant

IKB-10-tantsijad

Orjaku fotode autor Harri Rinne.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: